Depeche Mode

Biļešu cenas: 35,60 - 209 LVL

Datums: 27.7.2013

27. jūlijā Viļņā uzstāsies “Depeche Mode” ar vienīgo brīvdabas koncertu Baltijā

Informācija par pasākumu

Slavenā britu apvienība “Depeche Mode” ir paziņojusi par jaunu pasaules turneju. Tās vasaras posma ietvaros grupa sniegs Baltijā tikai vienu koncertu - 27. jūlijā Viļņā, Viņģa parkā.

Turneja notiks jaunā albuma popularizēšanas ietvaros. Trīspadsmitais studijas albums “Delta Machine” pie klausītājiem nonāca šogad martā. “Strādājot pie jaunā albuma, vēlējāmies panākt modernu skanējumu. Vēlos, lai cilvēki, klausoties šo ierakstu, sajūt mieru. Tajā ir kaut kas maģisks,” atklāj Martins Gors.

Sekojot jaunā albuma “Delta Machine” iznākšanai, “Depeche Mode” ar koncertu 4. maijā Nicā atklāja savu turneju. Tās ietvaros “Depeche Mode” sniegs 38 šovus 25 valstīs, tostarp uzstājoties Milānas “San Siro” stadionā, Berlīnes Olimpiskajā stadionā, “Stade De France” Parīzē, “Lokomotiv” stadionā Maskavā, Romas Olimpiskajā stadionā un citviet.

Kā īpašie viesi “Depeche Mode” koncertūres “The Delta Machine Tour” vienīgajā brīvdabas koncertā Baltijā aicināti piedalīties “Instrumenti”, kas nupat izdevuši savu otro studijas albumu “Procrastination”.

Parka ieejas koncerta apmeklētājiem būs atvērtas no plkst. 17.00. Koncerta īpašie viesi, grupa “Instrumenti”, savu uzstāšanos sāks plkst. 18.30. Kā nākamie uz skatuves kāps grupa “Diamond Version”, bet “Depeche Mode” šovs sāksies plkst. 21.00.

Deivs Gahans, Martins Gors un Endijs Flečers savu muzikālo ceļojumu turpina jau vairāk nekā 30 gadus. “Depeche Mode” ar pārdotiem vairāk nekā 100 miljoniem ierakstu kopiju ir panākumiem bagātākā elektroniskās mūzikas grupa vēsturē. “Depeche Mode” jau sen iemantojusi kulta grupas statusu un viņu mūzika kalpo par iedvesmas avotu neskaitāmām mūzikas apvienībām. Britu mūzikas žurnāls “Q” nodēvējis “Depeche Mode” par visu laiku populārāko elektroniskās mūzikas grupu un iekļāvis to “50 grupas, kas mainījušas pasauli” sarakstā.

Biļetes uz “Depeche Mode” koncertu Viļņā ir pieejamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Sky&More”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c. Stāvbiļetes cena ir Ls 35.60. Pieejams arī VIP komplekts par 209 latiem.

VIP komplekts ietver:

Sēdvieta VIP tribīnē

Iespēja apmeklēt fanu zonu

Atsevišķa VIP ieeja

Rezervēta vieta autostāvvietā un transfērs no autostāvvietas uz norises vietu un atpakaļ

Laminēta VIP identifikācijas karte un aproce

Sasveicināšanās dzēriens un bezmaksas uzkodas

Norises vieta:

  • Viņģa parks Viļņā, M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius

Attēli un video