Cita Vide: Mehāniskā pļava

Jūsu meklētais pasākums jau ir noticis, bet jums varētu būt interesants kāds no šiem pasākumiem.

Citi līdzīgi pasākumi ir atrodami sadaļā Festivāli.

Biļešu cenas: 8,88 LVL

Datums: 23.8.2013 - 25.8.2013

Informācija par pasākumu

Kultūras, mūzikas, mākslas festivāls “Cita Vide: Mehāniskā pļava”

Festivāla vieta un laiks: Ogres sala; 23. augusts – 25 . augusts

Pilnīgi citādāks festivāls par mūziku un mākslu jau otro gadu gaidīs festivāla gardēžus šogad “Cita Vide” radīs “Mehānisku pļavu” visapkārt.

Cita vide šogad piedāvā motoriem, bleķiem un pilsētas trokšņiem satikt dabu, harmoniju un mākslu. Tāpēc citu vidi no ierastā, meklēsim turpat kur pagājušo gadu  - koku ielokā, Ogres skaistākajā salā, šogad - motoru rūkoņa, ādas jakas un krāsaina vide. Šeit cita mūzika būs tas, kas Tevi aizraus un liks Tev atbrīvoties no ikdienas. “Cita vide” mūzika ir patiess stāsts par patiesiem cilvēkiem.

Uz divām skatuvēm uzstāsies grupas «Colt», «Triānas parks», «Oranžās brīvdienas», «Audience Killers», «Colours Of Bubbles», «Martas asinis», kā arī grupa «Deeper Upper» no Lietuvas un «Lechery» no Zviedrijas.

Nekomerciālais kino un foto priecēs apmeklētāju acis, bet rokas varēs darbināt dažādos workshopos un sporta aktivitātēs. Dvēselei - dzejas lasījumi, relaksācija un teātra improvizācijas.

Jo Ogre ir pilsēta ar fantastiskām tradīcijām. Kādreiz slavens kūrorts, vēlāk industriāls centrs. Ogres upes ieskauta un Daugavas loku apņemta ir Ogres sala, kas atrodas Daugavpils šosejas malā – pilsētā, bet tai pat laikā pļavā, kas ļauj šajā vietā atvilkt elpu no skrejošās ikdienas, neizejot laukā no pilsētas.

Biļetes uz šo vasaras noslēguma notikumu – festivālu „Cita Vide:Mehāniskā pļava” būs iespēja iegādāties sākot ar 1. maiju un tikai www.ticketpro.lv mājaslapā līdz 20. augustam. Biļetes cena ir 8,88 Ls, bet pasākuma dienā, iegādājoties pie pasākuma ieejas, ieejas maksa būs dārgāka.

Ja esi ISIC kartes īpašnieks, tad pērkot biļeti, Tu saņem 18% atlaidi ! Lai atlaide būtu spēkā pie festivāla ieejas Tev būs jāuzrāda derīga ISIC karte. Ar vienu ISIC karti Tu vari iegādāties vienu divu dienu festivāla biļeti.

Vairāk informācijas – www.citavide.lv vai sociālo portālu lapās: facebook.com/FestivalsCitaVide; draugiem.lv/citavide; twitter.com/citavide

Festivālu organizē  jauniešu biedrība “Ogres Rotarakta klubs” ar Ogres novada domes finansiālu atbalstu un atpūtas vietas “Music Factory A Nace Place” konceptuālu atbalstu.

Norises vieta:

  • Ogres sala, Latvia,